Jste tu poprvé?

Nevíte si rady s tím, jak začít s volbou kurzů? S tímto Vám mile rádi pomůžeme, je to velmi jednoduché.

1) Registrace
Po přečtení důležitých informací v jednotlivých záložkách, se můžete přihlásit do našeho systému v pravé boční liště. Zde budete vybídnuti k vytvoření nového uživatelského účtu. Všechny údaje jsou povinné. Vyplňujte je prosím pravdivě, na uvedenou emailovou adresu Vám hned po registraci přijde ověřovací e-mail, který je potřeba potvrdit. Dále Vám pak na tento mail budou chodit podrobné informace a pokyny k platbám. Tyto informace slouží pouze studiu Phoenix k Vašemu bezproblémovému kontaktování v případě změn či novinek v průběhu semestru.

2) Výběr balíčku
Po přihlášení se Vám v pravé boční liště objeví dvě nové ikony „Rezervace“ a „Objednat kurzu/lekci“. Zvolte prosím ikonu „Objednat kurz/lekci“ a vyberte si Vámi preferovaný balíček. Na výběr máte jednorázovou lekci nebo cenově zvýhodněné balíčky (STANDARD či STUDENT). Všechny typy lekcí stojí stejně (Pole dance/ D-Yogi Fly/ Flexi), proto lze jednotlivé typy lekcí mezi sebou libovolně kombinovat a čerpat je tak z jednoho balíčku. Nižší a tudíž jiný cena je jedině u Training Time.
PLATNOST VŠECH LEKCÍ KONČÍ POSLEDNÍM DNEM SEMESTRU, volte proto tak, abyste své navolené lekce stihly vychodit! Lekce není možné převést do dalšího semestru ani za ně nevracíme peníze. Vychodíte-li lekce dříve, můžete si dokoupit další balíček či čerpat jednorázové lekce. Pokud jste zvolený balíček ještě nezaplatili a se svou volbou se rozmysleli, kontaktujte nás prosím na mail info@studiophoenix.cz, abychom jej stornovali a bezproblému si navolte jiný.
BALÍČEK JE NUTNÉ UHRADIT DO 10-TI DNŮ OD OBJEDNÁNÍ (VČETNĚ)!
Během této lhůty si můžete pohodlně navolit lekce v rozvrhu dle Vaší chuti a časových možností. Po uplynutí této ochranné 10-ti denní lhůty Vám systém, pokud od Vás neobdržíme platbu, automaticky maže veškeré rezervace.

3) Platba
Při zadávání objednávky lekcí postupujete jako na jiných e-shopech, tudíž si platbu zvolíte již při výběru balíčku. Preferujeme platbu bankovním převodem, ale lze platit i hotově přímo u nás na recepci ve studiu před zahájením první lekce. Po zadání kompletní objednávky Vám na Vaši emailovou adresu přijde automaticky vygenerovaný mail se shrnutím Vaší objednávky a s pokyny k platbě.

4) Rezervace lekcí v rozvrhu
Nyní již můžete zvolit ikonu „Rezervace“, kde se Vám zobrazí náš aktuální rozvrh lekcí. Navíc zde i vidíte počet účastníků na jednotlivých hodinách a tudíž i to zda je na nich ještě volné místo nebo zda jsou již plně obsazeny. Dle toho se tak můžete přihlásit na lekce v libovolný den i hodiny tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje. 
rezervačním systému pracujete s kredity, kdy 1 kredit je 1 lekce. ODHLAŠUJTE SE Z LEKCÍ VČAS !! (TZN. NEJPOZDĚJI 24 HODIN PŘED ZAČÁTKEM LEKCE)!
V opačném případě Vám lekce již nepůjde z rezervačního systému odhlásit a propadne bez nároku na vrácení peněz a na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Po přihlášení do rozvrhu lekcí budete mít v záložkách i AGENDU, kde hned uvidíte, na které lekce jste se nahlásili a popřípadě se odtud můžete i z lekce odhlásit. Pokud propásnete časový limit pro odhlášení z lekce, můžete své místo nabídnout dalším zájemcům přes naši facebookovou skupinu (ať už zdarma či za nějakou finanční částku). Tím, že je na lekcích omezený počet míst, a Vy takto dáte možnost někomu dalšímu zúčastnit se lekce, uvidíte, že i Vy samy tuto možnost oceníte, až Vám někdo na plně obsazené lekci svoje místo uvolní.
LEKCE SE KONAJÍ, POKUD JSOU NA HODINĚ PŘIHLÁŠENI MINIMÁLNĚ TŘI LIDÉ.
V případě, že na lekci není přihlášený minimální počet účastníků, lekce odpadá. Tudíž budete upozorněni SMS zprávou cca 1 hod předem a lekce Vám bude vrácena. Nebojte se však hlásit na lekce kde prozatím nikdo není. Vždy se přihlašujte tam, kde Vám to nejvíce časově vyhovuje, většinou se pak přihlásí někdo další.