AY Fly 5 tibeťanů

„PĚT TIBEŤANŮ“- cvičení které vás nabíjí energií a omlazuje, aneb cesta jak se cítit lépe.

Proč cvičit právě „PĚT TIBEŤANŮ“? Pravidelné cvičení pomáhá od svalového napětí a stresu, zlepšuje dýchání a také tráveni.

„Pět Tibeťanů“  harmonicky působí na tělo a ducha, budete se cítit pružnější, vitálnější a mladší. Uvolní se ztuhlé svalstvo, díky obnovení pružnosti páteře a kloubů se zlepší vaše obratnost, zlepší se též činnost krevního oběhu a posílí se imunitní systém. Při denním cvičení pocítíte už po měsíci první výsledky. Nenáročný systém cvičení je zaměřený hlavně na uvolnění průchodnosti sedmi energetických center (čaker) našeho těla. Tibeťané, jogíni a tantrici popisují čakry jako vířící energetická centra, jejichž správná činnost se projeví zdravě pracujícím organismem. Tato energetická centra jsou v přímém vztahu s naší životní energii a správnou funkcí žláz s vnitřní sekrecí ovlivňujících hormonální rovnováhu našeho těla.

U nás ve studiu se však zaměřujeme na netradiční pojetí těchto cviků, které jsou aplikované do sítě – tedy „AY Fly 5 tibeťanů“ – tím se tyto cviky stávají o něco fyzicky náročnějšími, jinak mají stejně blahodárné účinky jako klasické cvičení.

Cvičení Pěti Tibeťanů má největší význam v situacích, kdy jste v nepohodě. Právě toto cvičení Vám pomůže nejrychleji a nejpohodlněji překonat Váš vnitřní chaos.