Ceník

Od 1.3.2017 máte opět možnost objednat si permanentky na 5, 10, nebo 15 lekcí za sníženou cenu!

AKTUÁLNÍ CENÍK:

Upravený ceník platný od 1.3.2017Základní typy lekcí stojí stejně (Pole dance/ D-Yogi fly/ AirAcro/ Aerial Hoop), proto lze při výběru vyššího balíčku jednotlivé typy lekcí mezi sebou libovolně kombinovat.                Např: Zvolíte-li si balíček 10 lekcí, je možné jej využít 2x na D-Yogi fly, 2x na Pole dance a 3x na Aerial Hoop, 3x na AirAcro. 

Soukromá lekce – na těchto lekcích je nutné se předem domluvit s lektorkou studia. Je určena pro jednu osobu a je možné ji uskutečnit vždy jen mimo standardní rozvrh hodin (případně i o víkendu). Lekce FLEXI jsou cenově zvýhodněné oproti ostatním lekcím již při zakoupení jedné lekce, u předplacení více vstupů však cena zůstává stejná, tudíž se NEMĚNÍ v závislosti na počtu lekcí v balíčku.

Platbu je možné provést bankovním převodem, nebo hotově před začátkem první lekce. Vždy po dokončení objednávky Vám na mail přijdou fakturační údaje pro zrealizování platby.
CELKOVOU ČÁSTKU NELZE ROZDĚLIT NA VÍCE PLATEB!

Jenom upozorňujeme, že všechny zakoupené lekce je nutno vychodit do konce daného semestru, poté nevychozené lekce propadají bez možnosti převedení do dalšího semestru či vrácení peněz. Po skončení tohoto semestru bude následovat 7-mi denní pauza, ve které bude zveřejněn nový rozvrh a spuštěna registrace na nové semestrální období. Děkujeme a těšíme se na Vás!

  • Lekce „Děti“ (děti od 5 let a žáci ZŠ)

Děti již od 5 let až po 9.třídu základní školy. Cena lekcí v balíčku se MĚNÍ v závislosti na počtu lekcí v balíčku; BALÍČEK JE TEDY VŽDY CENOVĚ VÝHODNĚJŠÍ.

  • Lekce „Student“ (studenti SŠ a VŠ do 26 let)

Do 26 let (včetně): střední, vyšší i vysoké školy, prezenční studium. Nutnost předložení patřičného dokladu: ISIC nebo žákovská průkazka, studijní průkaz. Cena lekcí v balíčku se MĚNÍ v závislosti na počtu lekcí v balíčku; BALÍČEK JE TEDY VŽDY CENOVĚ VÝHODNĚJŠÍ.

  • Lekce „Standard“ (dospělý a studenti VŠ nad 26 let)

Pro NEstudenty, dospělé a též studenty nad 27 let. Cena lekcí v balíčku se MĚNÍ v závislosti na počtu lekcí v balíčku; BALÍČEK JE TEDY VŽDY CENOVĚ VÝHODNĚJŠÍ.

NOVINKA:

Nově u nás ve studiu můžete platit i poukázkami Ticket Sport&Kultura, Ticket Multi a Ticket Compliments zde jsou k nahlédnutí vzory poukázek:

12342573_10203793358313739_6789940058246800786_n